welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Pendants Red agat, with Alloy zink, Elefant, ngjyrë ari praruar, smalt & me diamant i rremë, 62x49x20mm, : 4x8mm, 10PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130515112946
 • Size:62x49x20mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Shumë
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 25.61  US$ 20.49/Shumë

Product Details

 • Vrima: 4X8 MM
 • Pesha: 490.00 G
 • Formë: Elefant
 • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.