welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Pendants Red agat, 23x38x4mm, : 2mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120301114822
  • Size:23x38x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50/Shumë
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 43.91  US$ 37.32/Shumë

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 325.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.