welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Red agat, Lot, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, 34.30x50.50x8mm, : 7x4mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120827152938
 • Size:34.30x50.50x8mm
 • Blera:316 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Çmimi:US$ 13.18 /Qese

Product Details

 • Vrima: 7X4 MM
 • Pesha: 159.00 G
 • Formë: Lot
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.