welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Reborn Beads kulturuar Pearl ujërave të ëmbla, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Barok, i lyer, asnjë, vjollcë, 12mm, : 0.8mm, :15.7Inç, 15.7Inç,

 • No Item:130614130607
 • Size:12mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 8.54 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: 15.7Inç
 • Pesha: 43.00 G
 • Formë: Barok
 • Ngjyrë: vjollcë
 • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.