welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads kuarc bizhuteri, Grey kuarc, Round Flat, natyror, asnjë, 25x8mm, : 1.5mm, : 15.6Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130527143020
 • Size:25x8mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 28.54 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 15.6Inç
 • Pesha: 510.00 G
 • Formë: Round Flat
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.