welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads kuarc bizhuteri, Ametist, Nuggets, natyror, asnjë, 15-20mm, : 1-2mm, :15.8Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130525180920
 • Size:15-20mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 24.15 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 1-2 MM
 • Length: 15.8Inç
 • Pesha: 995.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.