welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads kuarc bizhuteri, Ametist, Nuggets, natyror, asnjë, 13-24mm, : 2mm, :14.2Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130504142039
 • Size:13-24mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 27.44 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Length: 14.2Inç
 • Pesha: 840.00 G
 • Formë: Nuggets
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.