welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Patates Beads ujërave të ëmbla kulturuar Pearl, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, Oval, natyror, vjollcë, 10-11mm, : 2.5mm, : 15Inç, 15Inç,

 • No Item:130130144148
 • Size:10-11mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Çmimi:US$ 7.81 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 54.00 G
 • Formë: Oval
 • Ngjyrë: vjollcë
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.