welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads xham porcelani, Bicone, xham, ngjyra të përziera, 13.50x34.50mm, : 2.2mm, 80PC/Qese, Qese

 • No Item:121009110930
 • Size:13.50x34.50mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:80PC/Qese
 • Çmimi:US$ 6.59 /Qese

Product Details

 • Vrima: 2.2 MM
 • Pesha: 600.00 G
 • Formë: Bicone
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Vepra artizanale: xham

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.