welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads xham porcelani, xham, ngjyra të përziera, 26.50x32x10.50mm, : 2.2mm, 40PC/Qese, Qese

  • No Item:121009110217
  • Size:26.50x32x10.50mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:40PC/Qese
  • Çmimi:US$ 6.59 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2.2 MM
  • Pesha: 497.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera
  • Vepra artizanale: xham

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.