welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Bisht mbajtës, Saten Ribbon, with Gomë & Plastik, elastik, asnjë, ngjyra të përziera, 40x40mm, 5mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130618163100
  • Size:40x40mm, 5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.86 /Shumë

Përshkrim

Fotografitë e këtij zëri në faqen tonë të internetit janë vetëm një referencë për të ju them se ata janë në ngjyra të përziera dhe / ose forma të përziera. Megjithatë, ngjyra apo forma marrim nga fabrika mund të ndryshojë në çdo kohë. Vetëm të na kontaktoni nëse keni veçantë kërkesë në ngjyrë apo formë dhe do të mundohemi në qoftë se ne mund të merrni ato për ju për të përmbushur kërkesën tuaj.

Product Details

  • Pesha: 700.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera
  • Vepra artizanale: elastik

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.