welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads polimer balta, Polymer Clay, Oval, asnjë, i përzier, asnjë, 21x16mm, : 1.2mm, : 15.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130114095843
 • Size:21x16mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.08 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 20 PC.

Product Details

 • Vrima: 1.2 MM
 • Length: përafërsisht 15.5Inç
 • Pesha: 700.00 G
 • Formë: Oval
 • Efekt: i përzier

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.