welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads polimer balta, Polymer Clay, Portokall, asnjë, asnjë, asnjë, 21x21x11mm, : 1.2mm, : 14.5Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130114095430
  • Size:21x21x11mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.52 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 18 PC.

Product Details

  • Vrima: 1.2 MM
  • Length: përafërsisht 14.5Inç
  • Pesha: 760.00 G
  • Formë: Portokall

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.