welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads polimer balta, Polymer Clay, Karakter, asnjë, asnjë, asnjë, 12x12x3mm, : 1.2mm, : 15Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130114094003
  • Size:12x12x3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.57 /Shumë

Përshkrim

1 copë fije floku përafërsisht 32.

Product Details

  • Vrima: 1.2 MM
  • Length: përafërsisht 15Inç
  • Pesha: 172.00 G
  • Formë: Karakter

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.