welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads polimer balta, Polymer Clay, Lot, asnjë, asnjë, ngjyra të përziera, 18x14mm, : 1.5mm, : 16Inç, 10Fije floku/Shumë, Shumë

  • No Item:121229094816
  • Size:18x14mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fije floku/Shumë
  • Çmimi:US$ 17.08 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 22 copë.

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Length: përafërsisht 16Inç
  • Pesha: 510.00 G
  • Formë: Lot
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.