welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads polimer balta, Polymer Clay, Lule, asnjë, ngjyra të përziera, 15x14x9.50mm, : 1.5mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:121124135043
 • Size:15x14x9.50mm
 • Blera:301 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Çmimi:US$ 5.05 /Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 70.00 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.