welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Poliestër dhe pambuku Shall, asnjë, asnjë, 250x500mm, 20Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130327201010
  • Size:250x500mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.81 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 1500.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.