welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
9%

Plier bizhuteri, Ferronikeli, 12.5x5cm,single plier size:4.5Inch, 3PC/I vendosur, I vendosur

  • No Item:120313105755
  • Size:12.5x5cm,single plier size:4.5Inch
  • Blera:3427 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3PC/I vendosur
  • Discount:9%
  • Çmimi:US$ 2.05  US$ 1.87/I vendosur

Product Details

  • Pesha: 191.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.