welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
50%

Pendants akrilik, Round, Ngjyra AB kromuar, i tejdukshëm, ngjyra të përziera, 19x12mm, : 3.5mm, 5KG/Shumë, Shumë

 • No Item:121115173124
 • Size:19x12mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5KG/Shumë
 • Discount:50%
 • Çmimi:US$ 21.96  US$ 10.98/Shumë

Përshkrim

Afërsisht 4540 copë / Loti, fotografitë e këtij zëri në faqen tonë janë vetëm një referencë për të ju them se ata janë në ngjyra të përziera dhe / ose forma të përziera. Megjithatë, ngjyra apo forma marrim nga fabrika mund të ndryshojnë në çdo kohë. Vetëm na kontaktoni nëse keni kërkesë të veçantë në ngjyrë apo formë dhe ne do të përpiqemi nëse ne mund të merrni ato për ju për të përmbushur kërkesën tuaj.

Product Details

 • Vrima: 3.5 MM
 • Pesha: 5000.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: ngjyra të përziera
 • Vepra artizanale: Ngjyra AB kromuar
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.