welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Nail bizhuteri Box, Plastik, Zemër, asnjë, i tejdukshëm, e bardhë, 31.80x30x15.80mm, 12PC/Shumë, Shumë

 • No Item:120831171102
 • Size:31.80x30x15.80mm
 • Blera:406 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:12PC/Shumë
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 0.74  US$ 0.66/Shumë

Product Details

 • Pesha: 56.40 G
 • Formë: Zemër
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.