welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Moda bizhuteri Display, Plastik, Drejtkëndësh, asnjë, i tejdukshëm, e bardhë, 145.80x96x72.30mm, PC

 • No Item:120831161422
 • Size:145.80x96x72.30mm
 • Blera:464 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 1.1  US$ 0.99/PC

Product Details

 • Pesha: 128.00 G
 • Formë: Drejtkëndësh
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.