welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Varëse lëkure Display, Lëkurë, with Karton, Drejtkëndësh, asnjë, asnjë, asnjë, 230x150x40mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:121224163054
  • Size:230x150x40mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Discount:10%
  • Çmimi:US$ 15.37  US$ 13.83/Qese

Product Details

  • Pesha: 1315.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.