welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Varëse lëkure Display, lëkurë saten, Oval, asnjë, asnjë, asnjë, 210x135x44mm, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:121204152938
  • Size:210x135x44mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Discount:10%
  • Çmimi:US$ 23.05  US$ 20.75/Shumë

Product Details

  • Pesha: 1150.00 G
  • Formë: Oval

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.