welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Beads pearlized Porcelani, Zemër, i praruar, bojë kafe, 27-28x25-26x12-13mm, : 2mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120412143547
 • Size:27-28x25-26x12-13mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 23.05  US$ 20.75/Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 1200.00 G
 • Formë: Zemër
 • Ngjyrë: bojë kafe
 • Vepra artizanale: i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.