welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
20%

Beads pearlized Porcelani, Kub, i praruar, vjollcë, 13-14x13-14mm, : 2.5mm, 100PC/Qese, Qese

 • No Item:120412115324
 • Size:13-14x13-14mm
 • Blera:304 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100PC/Qese
 • Discount:20%
 • Çmimi:US$ 11.53  US$ 9.22/Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 342.00 G
 • Formë: Kub
 • Ngjyrë: vjollcë
 • Vepra artizanale: i praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.