welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Kulturuar ujërave të ëmbla Pearl byzylyk, Pearl kulturuar ujërave të ëmbla, ngjyra të përziera, 5-6mm, :6.5Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

  • No Item:120319143139
  • Size:5-6mm
  • Blera:588 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Fillesat/Qese
  • Çmimi:US$ 17.08 /Qese

Product Details

  • Length: 6.5Inç
  • Pesha: 151.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.