welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Box karton Ring, Letër, with PVC plastike, Drejtkëndësh, asnjë, asnjë, e zezë, 45x52x35mm, 30PC/Qese, Qese

  • No Item:130608172812
  • Size:45x52x35mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Qese
  • Çmimi:US$ 26.9 /Qese

Product Details

  • Pesha: 1140.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.