welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cord gjerdan Moda, PU, with Hekur, ngjyrë platin praruar, e zezë, 3mm, 11x6mm, :19Inç, 100Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:130502093747
 • Size:3mm, 11x6mm
 • Blera:302 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:100Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 14.64 /Shumë

Product Details

 • Length: 19Inç
 • Pesha: 280.00 G
 • Ngjyrë: e zezë
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.