welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cover Mobile Phone, Drejtkëndësh, asnjë, për 5g, e bardhë, 70x130x9.50mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130614174519
  • Size:70x130x9.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 220.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: e bardhë
  • Efekt: për 5g

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.