welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Organza Ribbon, asnjë, asnjë, rozë, 3.7cm, :1000Oborr, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130607201408
  • Size:3.7cm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 21.96 /Shumë

Product Details

  • Length: 1000Oborr
  • Pesha: 1405.00 G
  • Ngjyrë: rozë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.