welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Drawstring çanta bizhuteri, Organza, asnjë, i tejdukshëm, blu të errët, 52x67x0.20mm, 1000PC/Qese, Qese

  • No Item:130329110719
  • Size:52x67x0.20mm
  • Blera:306 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:1000PC/Qese
  • Çmimi:US$ 30.74 /Qese

Product Details

  • Pesha: 575.00 G
  • Ngjyrë: blu të errët
  • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.