welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Organike Gjerdan Glass Display, Glass Organike, Bust, asnjë, asnjë, e zezë, 155x330x130mm, PC

  • No Item:130617161517
  • Size:155x330x130mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 12.3 /PC

Product Details

  • Pesha: 829.00 G
  • Formë: Bust
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.