welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Organike Vath Glass Display, Glass Organike, Pemë, asnjë, asnjë, e zezë, 122x94x29mm, 110x80x29mm, 91x65x29mm, 20Sets/Shumë, Shumë

  • No Item:120710144647
  • Size:122x94x29mm, 110x80x29mm, 91x65x29mm
  • Blera:309 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20Sets/Shumë
  • Discount:10%
  • Çmimi:US$ 14.35  US$ 12.91/Shumë

Product Details

  • Pesha: 520.00 G
  • Formë: Pemë
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.