welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Lëkure gjerdan Display, Lëkurë, with Karton, Bust, asnjë, asnjë, bojë kafe, 170x252x100mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:130511183230
  • Size:170x252x100mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 25.61 /Qese

Product Details

  • Pesha: 1545.00 G
  • Formë: Bust
  • Ngjyrë: bojë kafe

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.