welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
10%

Organike Vath Glass Display, Glass Organike, Pemë, asnjë, asnjë, e zezë, 78x125x30mm, 78x100x30mm, 75x80x30mm, : 2mm, 20Sets/Shumë, Shumë

 • No Item:120427112336
 • Size:78x125x30mm, 78x100x30mm, 75x80x30mm
 • Blera:318 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20Sets/Shumë
 • Discount:10%
 • Çmimi:US$ 14.35  US$ 12.91/Shumë

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 620.00 G
 • Formë: Pemë
 • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.