welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
30%

Opaque Glass Beads Seed, Seed Glass Beads, vjollcë, 2x3mm, : 1mm, Qese

  • No Item:120825155155
  • Size:2x3mm
  • Blera:428 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:30%
  • Çmimi:US$ 0.55  US$ 0.39/Qese

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 450.00 G
  • Ngjyrë: vjollcë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.