welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Thread najlon, Najloni, Shape Tjera, pa elastik, asnjë, blu, 1.20mm, :170m, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130614171435
  • Size:1.20mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 12.67 /Shumë

Product Details

  • Length: 170m
  • Pesha: 1100.00 G
  • Ngjyrë: blu
  • Vepra artizanale: pa elastik

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.