welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cord gjerdan Moda, Cord najlon, with Diamant i rremë & Alloy zink, e zezë, 8x14mm, 13x16mm, 3mm, :15Inç, 30Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130502110159
  • Size:8x14mm, 13x16mm, 3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Përshkrim

me kusht varëse, u rrit ngjyrë ari praruar

Product Details

  • Length: 15Inç
  • Pesha: 201.00 G
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.