welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Byzylyk Moda Cord, Cord najlon, e gjelbër, 5mm, :6-12Inç, 50Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130608095140
  • Size:5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Length: 6-12Inç
  • Pesha: 50.00 G
  • Ngjyrë: e gjelbër

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.