welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Velveteen Gjerdan Display, with Lëkurë & Karton, Drejtkëndësh, asnjë, e zezë, 353x243x32mm, PC

  • No Item:120330154607
  • Size:353x243x32mm
  • Blera:506 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 2.05 /PC

Product Details

  • Pesha: 436.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: e zezë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.