welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore Shell Verdha, Predhë, asnjë, asnjë, asnjë, 73-75x73-75x5mm, : 3mm, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130407110211
  • Size:73-75x73-75x5mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 18.3 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 72.50 G
  • Formë: Predhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.