welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore White Shell, with Pearl kulturuar ujërave të ëmbla & Tunxh, Lule, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, 46x55x9mm, : 6x9.5mm, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130606111429
  • Size:46x55x9mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.21 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 6X9.5 MM
  • Pesha: 45.00 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.