welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore White Shell, with Tunxh, Figura, ngjyrë platin praruar, asnjë, asnjë, 49x58x13mm, : 5x7mm, 5PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130606110331
  • Size:49x58x13mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.05 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 5X7 MM
  • Pesha: 80.00 G
  • Formë: Figura
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.