welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Natyrore White Shell, Lot, brushwork, asnjë, e bardhë, 35-35x40-47x3mm, : 3mm, 20PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130407144235
  • Size:35-35x40-47x3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 18.54 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 3 MM
  • Pesha: 110.00 G
  • Formë: Lot
  • Ngjyrë: e bardhë
  • Vepra artizanale: brushwork

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.