welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore White Shell, Shape Tjera, natyror, asnjë, asnjë, 9-10mm, : 0.8mm, : 15Inç, 10Fillesat/Qese, Qese

 • No Item:130122155326
 • Size:9-10mm
 • Blera:303 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Qese
 • Çmimi:US$ 10.98 /Qese

Product Details

 • Vrima: 0.8 MM
 • Length: përafërsisht 15Inç
 • Pesha: 320.00 G
 • Vepra artizanale: natyror

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.