welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Glass Beads shalqi, Yellow Shalqi, Oval, natyror, 16x7.50mm, : 1mm, : 16Inç, 10Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:120731175313
 • Size:16x7.50mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 13.18 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht 25 copë fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 16Inç
 • Pesha: 370.00 G
 • Formë: Oval
 • Ngjyrë: e bardhë
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.