welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Bruz, Bruz sintetike, with Tunxh, Lot, ngjyrë platin praruar, asnjë, bruz blu, 21.50x33x11mm, : 4x6mm, 20PC/Shumë, Shumë

 • No Item:130507133921
 • Size:21.50x33x11mm
 • Blera:301 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20PC/Shumë
 • Çmimi:US$ 25.61 /Shumë

Product Details

 • Vrima: 4X6 MM
 • Pesha: 179.50 G
 • Formë: Lot
 • Ngjyrë: bruz blu
 • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.