welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Varëse Bruz, Bruz sintetike, Kryq, 49x75x7mm, : 1.8mm, 50PC/Shumë, Shumë

  • No Item:121208153402
  • Size:49x75x7mm
  • Blera:321 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 21.96 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1.8 MM
  • Pesha: 973.00 G
  • Formë: Kryq

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.