welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Coral, Sponge Coral, Round, asnjë, e bardhë, 8-16mm, : 1mm, : 16.5Inç, 20Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:120606171437
 • Size:8-16mm
 • Blera:319 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:20Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 29.27 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 37 copë.

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 16.5Inç
 • Pesha: 1524.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: e bardhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.