welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Pendants gur i çmuar bizhuteri, Sodalitet, Trapez, 25x30-31x7mm, : 2.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:120811152050
 • Size:25x30-31x7mm
 • Blera:331 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 12.81  US$ 9.61/Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 104.00 G
 • Formë: Trapez
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.